Hakkımızda

Hdt emlak sitesine hoş geldiniz;
         Akdenizin en güzel coğrafyasında yer alan kaş  kalkan ve çevresini bizim kadar sevip gerek burada yaşamını sürdürmek gerekse yatırım olarak değerlendirmek isteyen tanıştığımızda bir müşteri ,sonrasında sonsuza kadar sürecek bir dostluk kuracağımız sizlere yardımcı olmak en öncelikli prensibimizdir.
         HDT emlak olarak,ailenize yuva olacak,hatıralarınızın oluşacağı ve geleceğinize güvenle bakabileceğiniz evinizin ,hayatınızın en önemli bir parçası olduğunu bilen,size bir ev,arsa ,Apartman dairesi veya villa satmak  değil, bir yaşam
stili sağlamayı amaç edinmiş deneyimli bir firmayız.
Bu güne kadar gerçekleştirdiğimiz projeler,ticari uzmanlıkla desteklenen hizmet ve dürüstlük ile HDT properties haklı bir yerdedir.

Bize  geldiğinizde  farkedeceğiniz 3 önemli özelliğimiz 

Dürüstlük - HDT olarak her zaman dürüst ve dikkatli bir şekilde düşünülmüş tavsiyelerde bulunacağız. Net kararlar verebilmek için mümkün olan en iyi konumda olacağınızdan emin olacaksınız. Mutluluğunuz bizim ilk şartımızdır.

Profesyonellik - Bölgemizdeki arazi,ev,kırsal alan mülkiyeti,Apartman dairesi veya Villalar konusunda tecrübeli, işini tutku ile yapan, bir satıcı veya potansiyel bir alıcı da olsanız ,sizlere,yüksek düzeyde kişiselleştirilmiş hizmet sunmak için çalışan bir ekibiz.

Uzmanlık - Ticari uzmanlık tarafından desteklenen hizmet ve dürüstlük, HDT Properties'in ayrı durduğu yerdir.Biz sizlere yerel bilgi derinliği sunan ve fırsatlar için sizin gözünüz,kulağınız olan bir iş ortaklığı şansı sunuyoruz..

      Müşterilerimizin bize olan güvenleri,tavsiye edilen bir firma olmamız,Bir merhaba ile başlayıp, hala süren dostluklarımızın olması ise geçen yıllar içinde bunları başardığımzın kanıtlarıdır.

HDT properties Şirketini KAŞ & KALKAN'daki lider emlak şirketi yapan şey budur.
   

Umarım web sitemizde ihtiyaç duyduğunuz herşeyi bulabilirsiniz..
Lütfen bizi ziyaret edin ,portföyümüzde  mutlaka size uygun satılık veya kiralık  Arazi,Kırsal Alan mülkleri,Deniz manzaralı ev,apatman dairesi,veya lux villalar bulabilir ,yada sadece size göre kişiselleştirilmiş mülkler inşa edebiliriz..
Mülkünüzü değerlendirmenin veya mülk satın almanın en etkili,garantili ve kazançlı yolu HDT Emlak tan geçer.HDT emlak sizler için vardır ..Arkanıza yaslanın,hayal edin, biz gerçekleştirelim..

Emlak satmıyoruz,yaşam tarzı sağlıyoruz